Justin Bieber
Dobrodošli na forum o Justinu Bieberu.
Ovdje će te pronaći sve novosti, i informacije o njemu.
Pridružite nam se Smile
Justin Bieber
Dobrodošli na forum o Justinu Bieberu.
Ovdje će te pronaći sve novosti, i informacije o njemu.
Pridružite nam se Smile
Justin Bieber
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Ja sam običan dečko

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Leichy
Admin
Leichy


Broj postova : 175
Points : 364
Reputation : 0
Join date : 18.03.2010

Ja sam običan dečko Empty
PostajNaslov: Ja sam običan dečko   Ja sam običan dečko Emptypet lip 18, 2010 9:11 pm

Justin Bieber je izjavio da je on i dalje najobičniji tinejdžer, i da mu slava nije udarila u glavu.

Bieber je za britanski tabloid The Sun izjavio: "Čvrsto stojim na zemlji. Živim sa mamom, a na turneje idem sa tatom. Ja sam običan tinejdžer. Znam da ispečem sir, volim devojke. Moram da pišem domaći, a to mi je teško pada. U školi mi najbolje ide engleski, a u hemiji sam loš."

Dodao je: "Ove godine bih mogao da završim sa školom, ali nastaviću da se školujem i dalje, do 18. godine, jer ću možda odlučiti da idem na faks. Ne želim da sebi ograničim mogućnosti. Nikad ne znaš u kojem pravcu stvari mogu da se razviju."

Justin, koji je za MTV izjavio da je njegov mentor Usher savetovao da ostane 'skroman', morao je da skrati proslavu lansiranja novog albuma, jer je previše fanova upalo na žurku...
[Vrh] Go down
https://justinbieberbalkan.forumcroatian.com
I♡ Ju$t!η B!εBεᴙ
Admin
I♡ Ju$t!η B!εBεᴙ


Broj postova : 207
Points : 346
Reputation : 0
Join date : 18.03.2010
Age : 27
Lokacija : In my dreams,in Hollywood

Ja sam običan dečko Empty
PostajNaslov: Re: Ja sam običan dečko   Ja sam običan dečko Emptysub lip 19, 2010 1:07 pm

baš cool
[Vrh] Go down
 
Ja sam običan dečko
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Bieber je moj mini dečko

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Justin Bieber :: Justin Drew Bieber :: Novosti/ News-
Forum(o)Bir: