Justin Bieber
Dobrodošli na forum o Justinu Bieberu.
Ovdje će te pronaći sve novosti, i informacije o njemu.
Pridružite nam se Smile
Justin Bieber
Dobrodošli na forum o Justinu Bieberu.
Ovdje će te pronaći sve novosti, i informacije o njemu.
Pridružite nam se Smile
Justin Bieber
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Beyonce je slomila srce Justinu Bieberu

Go down 
Autor/icaPoruka
Leichy
Admin
Leichy


Broj postova : 175
Points : 364
Reputation : 0
Join date : 18.03.2010

Beyonce je slomila srce Justinu Bieberu Empty
PostajNaslov: Beyonce je slomila srce Justinu Bieberu   Beyonce je slomila srce Justinu Bieberu Emptypet lip 18, 2010 9:39 pm

Šesnaestogodišnji pjevač Justin Bieber u jednom je intervjuu izjavio da mu je Beyonce slomila srce. Naime, godinama je bio zaljubljen u nju
Najgore mu je, kaže Justin, bilo u travnju 2008. kada je saznao da se Beyonce udala za Jay-Z-ja.

'Bio sam u nju zaljubljen od svoje sedme godine i ovo mi je zaista slomilo srce', rekao je slatki Justin.

Ipak, pjevač je Beyonce uspio upoznati, i to na ovogodišnjoj dodjeli nagrada Grammy. O svemu je rekao: 'Bio sam jako nervozan, ali uspio sam joj reći da lijepo izgleda- zapravo je bila super - seksi!'

Premda je ovo bila prava dječja ljubav koja je trajala godinama, Justin kaže da još nije iskusio pravu ljubav: 'Još nisam bio zaista zaljubljen. Da, sviđale su mi se cure, ali to je nešto kao kad mi se sviđa i malo štene. To nije prava stvar.'
[Vrh] Go down
https://justinbieberbalkan.forumcroatian.com
 
Beyonce je slomila srce Justinu Bieberu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Nick Jonas ima samo riječi hvale o Justinu Bieberu
» Grupa tinejdžera širi glasine o Bieberu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Justin Bieber :: Justin Drew Bieber :: Novosti/ News :: Old News-
Forum(o)Bir: