Justin Bieber
Dobrodošli na forum o Justinu Bieberu.
Ovdje će te pronaći sve novosti, i informacije o njemu.
Pridružite nam se Smile
Justin Bieber
Dobrodošli na forum o Justinu Bieberu.
Ovdje će te pronaći sve novosti, i informacije o njemu.
Pridružite nam se Smile
Justin Bieber
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Justin nema pojma zašto cure vrište kad ga vide

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Leichy
Admin
Leichy


Broj postova : 175
Points : 364
Reputation : 0
Join date : 18.03.2010

Justin nema pojma zašto cure vrište kad ga vide Empty
PostajNaslov: Justin nema pojma zašto cure vrište kad ga vide   Justin nema pojma zašto cure vrište kad ga vide Emptypet lip 18, 2010 9:50 pm

Justin Bieber, šesnaestogodišnji pjevač iz Kanade, kaže da mu još uvijek nije jasno zašto cure toliko vrište čim ga vide
'Nemam pojma zašto vrište kada me vide. Sve se čini pomalo nerealno i teško mi je to shvatiti', rekao je Justin.

Justin je gostovao u 'Oprah Showu' te izjavio i ovo: 'Dolazim iz malog mjesta u Kanadi i čini se ludo da danas mogu toliko putovati i raditi ono što želim. Video snimke sam na YouTube stavljao jer samo to volio, a ne zato da bih postao slavan!'

Justin je ovom prigodom pojasnio i kako mu teče život. Barem jedan dan u tjednu pokušava biti tinejdžer kao i svaki drugi koji igra košarku ili se druži s prijateljima. Također, zahvalan je što ima oko sebe ljude kojima vjeruje. Pojašnjava da mu mama zna na nekoliko dana uzeti mobitel i kompjuter kako bi se od svega odmorio te zaključuje: 'Nema šanse da joj se suprotstavim! Kada bih joj rekao: 'Hej, pa ja sam Justin Bieber, ne možeš tako sa mnom', dobio bih šamar.'
[Vrh] Go down
https://justinbieberbalkan.forumcroatian.com
I♡ Ju$t!η B!εBεᴙ
Admin
I♡ Ju$t!η B!εBεᴙ


Broj postova : 207
Points : 346
Reputation : 0
Join date : 18.03.2010
Age : 27
Lokacija : In my dreams,in Hollywood

Justin nema pojma zašto cure vrište kad ga vide Empty
PostajNaslov: Re: Justin nema pojma zašto cure vrište kad ga vide   Justin nema pojma zašto cure vrište kad ga vide Emptysub lip 19, 2010 1:09 pm

O bože....
[Vrh] Go down
 
Justin nema pojma zašto cure vrište kad ga vide
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zašto se nećete registrirati?
» Ne volim kad su cure previše našminkane
» Sviđaju mi se cure koje imaju svoje 'ja'
» Justin Bieber -Never let you go
» Justin Bieber bedroom

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Justin Bieber :: Justin Drew Bieber :: Novosti/ News-
Forum(o)Bir: